TVX 90/55 R BİNİCİLİ ZEMİN TEMİZLEME MAKİNASI

TVX 90/55 R BİNİCİLİ ZEMİN TEMİZLEME MAKİNASI

TVX 90/55 R BİNİCİLİ GENİŞ ALAN ZEMİN TEMİZLEME OTOMATI

TMT Makine olarak sizlerin ihtiyaçlarını karşılanmasını teminen satışa sunduğumuz TVX 90/55 R zemin yıkama makinesi saatte 2800 m² teorik temizlik kapasitesi zemin temizliğinde ideal kullanım fırsatı sunar. TVX 90/55 R  yer yıkama makinaları geniş  alanlarda fırça ile ovalama işlemini ve hemen ardından  sıyırıcısı ile kurutma işlemini tek bir geçişte yapar. Yere yaptığı fırça basıncı ve vakum gücü ile yerde mükemmel performans gösterir. Zemin temizleme makinaları kolay bakım, düşük su, deterjan ve enerji tüketimine sahip olan TVX 90/55 R modellimiz 90 lt temiz / 100 lt kirli su haznesi sayesinde 2500 - 2800 m² arası zemin temizliği için uygundur.

TMT MAKİNE olarak TVX model zemin temizleme makinelerimiz yüksek verimlilik, kullanıcı dostu tasarım ve tasarrufu ön plana alan müşterilerimiz için zemin temizliğinde ideal çözümler sunar.

Zemin temizleme makinelerimiz  Akülü ve elektrikli modelleri ı ile müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz TVX marka yer yıkama makinaları 56 cm çalışma genişilği ve 78 cm sıyırıcı genişliğiyle ideal temizlik sağlar.

Powered by Bilgeweb