TVX Zemin Temizlik Makineleri 7 Avantaj

TVX Zemin Temizlik Makineleri 7 Avantaj

TVX Zemin Temizlik Makinelerinde 7 Avantaj

Avantaj 1-

TVX zemin temizlik makinelerinde kullanılan patentli SOFT-START teknolojisi ile motor, aktarım sistemleri, akü ve devrelerin motor ömrü % 30 daha uzun olmaktadır.

Avantaj-2

TVX yer yıkama makineleri sunduğu geniş hazneler ile su değişim aralığını % 30 uzatmaktadır. Zemin temizleme otomatlarında su kullanım aralığını artırılması önemli bir tasarruf unsuru oluşturmaktadır.

Avantaj- 3

TVX yer yıkama otomatları çevresini, kullanıcıyı ve makineyi dikkate alan güvenlik odaklı bir tasarımla dizayn edilmiştir. Bu kapsamda TVX zemin yıkama makinalarında kullanılan patentli SOFT-START teknolojisi, fırça motoru, aşırı yük koruması, acil durum butonu ve dönüş/geri dönüş otomatik azami hız kontrolü ile maksimum güvenlik sağlanmaktadır.

Avantaj-4

TVX yer yıkama makinalarında, fırça motorundan 30 saniye geç kapanan vakum motoru ile geride hiç su bırakmadan mükemmel sonuç elde edilebilmektedir.

Avantaj-5

TVX zemin temizleme otomatlarında akıllı devrelerin kullanıldığı patentli US SOFT-ECH teknolojisi ile % 40 enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Yer yıkama makinaları için oldukça önemli olan tek şarj ile 4 saati aşan kullanım süreleri imkanı doğmaktadır.

Avantaj-6

Otomatik valf sistemi ile maksimum su tasarrufu yapılabilmektedir.

Avantaj-7

TVX Zemin Temizleme Makinaları kullanıcı dostu tasarımlara sahiptirler.

  • Rahat çevre görüşü,
  • Tek tuşla otomatik fırça çıkarma ve takma,
  • Patentli hazne ve filtreleme sistemi sayesinde kolay yapılabilen periyodik bakımlar.

İşte yukarıda saydığımız 7 Avantaj TVX zemin yıkama makinelerini uygun maliyet yapısını da ilave edince mükemmel bir çözüm ortağı haline getirmektedir. Sizleri de TMT Makine güvencesiyle TVX zemin temizlik makineleri kalitesine davet ediyoruz.

Powered by Bilgeweb