TVX T 35 Zemin Temizleme Makinesi

TVX T 35 Zemin Temizleme Makinesi

TVX T35 Elektrikli ve Bataryalı zemin temizlik makinaları 2019 yılında Türkiye piyasasında yerlerini almaya hazırlanıyor. T35 arkadan itmeli yer yıkama otomatları kullanıcılarla rahat ve akıllı temizlik çözümlerini buluşturmaktadır. T35 zemin yıkama makinaları 35 litre temiz su tankı – 40 litre kirli su tankı ihtiva etmektedir. 43 cm temizleme genişliği ile teorik olarak saatte 1845 m2’ye kadar zemin temizleme yapabilmektedir. T35 zemin temizlik makinaları,78 cm sıyırıcı uzunluğu ile de geniş bir alanda biriken kirli suyu n temizlenmesini sağlanmaktadır. T53 yer yıkama makinelerinin, aküsüz ağırlığı 53 kg’dır. Market, hastane, okul, alışveriş  alanları, lojistik merkezleri, otel ve benzeri ser t zemin temizliğine ihtiyaç duyulan her noktada ideal bir çözümdür.  

T35 yer yıkama makinelerinin diğer özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

  • Ergonomik olarak dizayn edilmiş tutma kolu ve değişik yüksekliklerde ayarlanabilmesi imkanı yer yıkama makinası kullanıcılarına büyük rahatlık ve esneklik sağlamaktadır.
  • Kompakt ve esnek yapısı ile ileri ve geri zemin temizliği geçişlerin yoğun olduğu ve dar alanlarda etkin kullanılabilen bir zemin temizlik makinesidir.
  • Herhangi bir ekipman gerektirmeden sıyırıcı lastiğin değiştirilebilmesi sıyırıcıların kullanım ömrünü uzatabilmektedir.
  • Kirli ve temiz su tankının ayrı olması kirli suyun zemin yıkama makinesinden tahliyesini kolaylaştırmaktadır.
Powered by Bilgeweb