TMT Halı ve Koltuk Yıkama Makineleri

TMT Halı ve Koltuk Yıkama Makineleri

Halı ve Koltuk Yıkama Makineleri

TMT marka halı yıkama makinamız her biri 1250 Watt üç adet motora ve iç/dış temiz su tankına sahip olan TMT Halı ve Koltuk Yıkama Makinaları’nın özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz.  Güçlü motorlar (İtalyan-AMATEK),  kaliteli pompa motoru (İtalyan-S.PRESS) ve paslanmaz çelik veya özel plastik gövde yapısıyla her türlü döşeme, halı zeminin temizliğinde kullanılabilecek, yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı olmamak kaydıyla her türlü katı ve sıvı atığı vakumlayabileceğiniz, hareket kabiliyeti yüksek, devrilmez, dayanıklı, çalıştırma maliyeti düşük, tam profesyonel, çok fonksiyonlu bir halı ve koltuk yıkama makinesidir. Gerek motor yapısı, gerekse yüksek kapasitesi sayesinde kesintisiz ve uzun süre çalışma kabiliyeti sağlar. Fazla teferruata gerek kalmadan kullanıcı tarafından rahat ve basit bir kullanım imkanı sunan TMT marka Halı ve Koltuk Yıkama Makinaları sizler için tasarlanmış ve satışa sunulmuştur.

TMT marka profesyonel halı ve koltuk yıkama makinasıdır. 220 volt elektrik ile çalıştığından istenilen her yerde çalışabilir kolay taşınabilmesi ve basit kurulumu sayesinde bir kaç makinanın yapabileceği temizliği tek makina da yapabilme özelliği sunar.

TMT elektrikli halı yıkama makinası sanayi tipi olmasına rağmen 220 volt ile küçük alanlarda bile sorunsuz çalışabilen içerisine bez filitre konularak hem ıslak vakum hem de halı ve koltuk yıkama yapabilen çok işlevli , kolay taşınabilen aynı anda püskürtme- vakumlama sistemiyle sorunsuz temizlik sağlaması en büyük avantajıdır.

Powered by Bilgeweb