PULEX Cam Temizlik Ekipmanları

PULEX Cam Temizlik Ekipmanları

PULEX CAM ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Temizlik makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız tarafından, İtalya’dan ithal etmekte olduğumuz, 25/35/45 cm. silme genişliğine sahip cam çek, özellikle orta ölçekli ev, ofis, dükkan camı gibi camların temizliği için tasarlanmıştır.

İki özelliği ile kullanıcıların vazgeçilmezidir. İlki kullanımı kolaydır, ikincisi profesyonellik gerekmez. PULEX cam peluşu ile yıkanmış camlarda iz ve kalıntı bırakmadan mükemmel cam temizliği yapar. Cam yüzeye homojen baskı yapar ve kullanıcıyı yormaz. Cam yıkama peluş’u 25/35 cm. genişliğindedir, cam çekle yapılacak silme öncesi camdaki kir, leke ve kalıntıları yıkayarak temizlemek amaçlı tasarlanmıştır.175 gr. ağırlığında olup kullanıcıyı yormaz. Sağlam ve çok uzun ömürlüdür. Cam peluşu % 100 akrilik mikrofiber iplikten dokunmuştur. Traşsız’dır ve 16 mm. iplik boyu vardır. Elle veya teleskop sırıkların ucuna takılarak yüksek ve erişimi güç noktalardaki cam yıkama işlerinde kullanıma uygundur. 

Yüksek veya erişimi güç camların temizliğin de 2x2/3x2/3x3 PULEX teleskop sırıklarının ucuna takılarak kullanıma uygundur.

PULEX teleskop 215 gr. ağırlığındadır. Uzun ömürlü kauçuk lastik ile iz bırakmadan en net temizlik elde edilir. Eskime durumunda ise kullanıcı tarafından kolayca değiştirilebilir.

Cam yıkama peluşu 35 cm. genişliğindedir, camçekle yapılacak silme öncesi camdaki kir, leke ve kalıntıları yıkayarak temizlemek amaçlı tasarlanmıştır.175 gr. ağırlığında olup kullanıcıyı yormaz.Sağlam ve çok uzun ömürlüdür.Cam peluşu % 100 akrilik mikrofiber iplikten dokunmuştur. Traşsızdır ve 16 mm. iplik boyu vardır. Elle veya teleskop sırıkların ucuna takılarak yüksek ve erişimi güç noktalardaki cam yıkama işlerinde kullanıma uygundur. 

Powered by Bilgeweb