Binilebiliir Zemin Temizlik Makinelerinde Yıldız Oyuncu

Binilebiliir Zemin Temizlik Makinelerinde Yıldız Oyuncu

Ultra kompakt yapısı ile geçiş aralarının sınırlı olduğu geniş alanların temizliğinde MXR binilebilir zemin temizleme makinaları herhangi geleneksel bir arkadan itmeli zemin temizleme makinelerine göre mükemmel bir alternatif olarak durmaktadır. MXR 4500 m2’ye kadar olan alanların temizliğinde ki bu gruba büyük marketler, avm alanları, antrepolar, sert zemin kaplı işyerleri, okullar , hastaneler gibi alanlarda düşünülebilir.

MXR tek disk üzerine 56 cm çalışma genişliğine sahip otomatik yürüyüş motorlu binilebilir zemin yıkama makinesidir. MXR zemin yıkama makinelerinin standard versiyonu Eco-Mod teknolojisi ile tüketimi optimize etmektedir. Ve Eco On/Off sistemi ile makine hareket etmezken su kaynağı ve fırçası durdurulmaktadır.

MXR Binilebilir zemin temizleme makinelerinde üzerinde akü şarj cihazlı versiyonu ise istek üzerine sunulmaktadır.  MXR geliştirilmiş kolay kullanımı ve hızlı temizliği sayesine arkadan itmeli zemin yıkama makineleri ile aynı maliyet yapısını sunmaktadır.

MXR binilebilir zemin yıkama makineleri, kompakt yapısı ve otomobil endüstrisinden esinlenen özel direksiyon yapısı sayesinde küçük alanlarda, sabit cisimler etrafında büyük bir hareket kolaylığı sağlamakta ve arkadan itmeli zemin temizlik makinelerine nazaran çok daha kısa sürede kalitesi yüksek bir zemin temizliği elde edilebilmektedir.  Bu durumda zaman ve hız bileşimi ile maliyette önemli avantaj sağlamaktadır. 

Powered by Bilgeweb