Endüstriyel Temizliğin Emektar Yüzü; C43 Cila Makinaları

Endüstriyel Temizliğin Emektar Yüzü; C43 Cila Makinaları
Endüstriyel temzilik makineleri deyince akla gelen ilk ürünlerden olan cila ve parlatma makinelerinin önemli markası Wirbel'in C-43 modelini sizlerle paylaşacağız. Wirbel  C 43 zemin yıkama makinesi halı yıkama makinesi cilalama ve parlatma makinesi ifonlsiyonalarını icra etmektedir. Wirbel C-43 ullanıcılarını  az yoran ergonomik kolu ile İtalyan teknolojisi Wirbel-C43 günümüzde Ghibli grunda öne çıkan makinlerdendir. Entegre kol sistemi sayesinde C-43 emsallerine nazaran daha fazla kuvvetli, daha güvenli ve daha sağlam bir yapıya kavuşmuştur. Söz konusu kol yapısı kullanıcıların işlerini gazlaca yorulmadan kolayca ve zamandan tasarruflu  bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar. 
        Sağlam metal gövdesi, büyük tekerlekleri, özel mafsal sistemi ve tampon yapısı ile güven veren bir makinedir.  İtalyan tasarım tecrübesi ile şık ve modern bir görünüme sahip olan Wirbel Ergoline serisi aynı zamanda dayanıklılığı, kolay kullanılabilirliği, sessiz çalışması ve gücü ile bir Wirbel klasiği olmaya adaydır.
        Endüstriyel temizlik sektöründe Wirbel C 43 temizlik  temizlik yapacak kişilerin her türlü ihtiyacını örneğin sert zemin temizleme, sert zemin yıkama, cilalama, palatma, halı yıkama v.b. ihtiyaçlarını karşılayacakları yüksek performanslı bir makinedir.
Powered by Bilgeweb