Sebo - Cami Süpürgelerinde en çok tercih edilen marka.

Sebo - Cami Süpürgelerinde en çok tercih edilen marka.

Alman malı Sebo fırçalı sistem temizlik makineleri 25yılı aşkın sürede yenilikçi, sağlam ve üstün tüketici memnuniyeti ile kullanıcılarından tam not almıştır. 1977 yılında Almanya’da kurulan SEBO, ilk endüstriyel dik elektrikli süpürgesini 1978 yılında üretmiştir. 1990’lı yılların ortalarında TMT Makine ve Ekipmanları tarafından endüstriyel temizlik makineleri kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.

Günümüzde SEBO Türkiye ulusal bayi ağı ile kalite, yenilikçilik ve katma değer anlamında, müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda en yüksek standartlarda kuru sistem  endüstriyel temizlik makinesi ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sebo 4 yıl imalat hatalarına karşı garanti 10 yılda yedek parça garantisi ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Sebo temizlik makineleri, Türkiye’de camiler tarafından en çok tercih edilen endüstriyel elektrik süpürgesidir. Hatta cami süpürgesi olarak anılmaktadır. Sadece camiler değil, yurtlar, ofisler, okullar, jimnastik salonları gibi duvardan duvara halı kaplı alanların temizliği alanın büyüklüğü nedeniyle zamansal verim, temizlik kalitesi ve ergonomi hususlarını ön plana çıkartmaktadır. Alman teknolojisi ile dizaynedilen Sebo sistem temizlik makineleri tüketicilerin halı temizliği isteklerini kullanımı pratik bir makinada uygun fiyatla bir araya getirmektedir.

Kullanıcıların olumlu referanslarının etkinliği sayesinde kendi kendisinin reklamını yapan Sebo temizlik makineleri bayi yapısı, satış, servis, yedek parça tedariki konularında da saygın bir noktadadır.

Sebo Temizlik makineleri Filtrasyonu

SEBO sistem temizlik makineleri S-Sınıfı Filtrasyon standartları ile üretilmektedir. S-Sınıfı Filtrasyon standartlarını karşılamak için 0.3 mikron ve üzeri partiküllerin %99,97’sinin filtre edilmesi gerekir. SEBO S-Sınıfı sistemi ise 1 micron ve üzeri partikülllerin %100’ünü filtre eder. Allerjilerin temel sebeplerinden toz akarlarının dışkıları 10 mikron kadardır. SEBO Vakumlu Temizleyicilerinin bu noktada İngiliz Allerji Kurumunun onayına sahip olduğunu hatırlatmak isteriz.

S-Sınıfı Filtrasyon, çok küçük toz ve kir parçalarını son derece iyi bir şekilde filtre edilmesi ve SEBO Vakumlu Temizleyicilerin içerisinde kalarak tekrar havaya karışmaması sebebiyle, astım ve alerjiden mustarip kişilerin temizlikte yüksek standart ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayacaktır.

Ergonomi

SEBO Sistem temizlik makineleri, ergonomiyi ön planda tutarak dizaynedilmiştir. SEBO temizlik makinelerinin rahat ve pratik kullanımlı dizaynı sağlığınıza değer verirken, istediğiniz verimli temizliği sizlere sunmaktadır.

Sonuç olarak sizleri Alman SEBO kalitesi ve standartlarının keyfini 4 yıl garanti ile sürmeye davet ediyoruz. 20 yılı aşkın SEBO Türkiye distribütör güvencesi, güçlü ve müşteri odaklı bir servis sistemiyle sizlere eşlik etmeye devam etmektedir.

Endüstriyel temizlik makineleri, profesyonel temizlik makineleri, yer yıkama makineleri, zemin yıkama makineleri, cila makineleri, oto yıkama makineleri, fırçalı sistem temizlik makineleri, zemin bakımı 


 

Powered by Bilgeweb